O mnie / Kontakt

  Cześć, Mam na imię Kasia. Zawsze pasjonowało mnie gotowanie. Zaczęłam gotować jako nastolatka.  I jak to się mówi początki były dosyć trudne, ale krok po kroku rozwijałam swoje umiejętności. I mnie wciągnęło. Odtąd pasja do jedzenia towarzyszy mi w życiu codziennym.

  Odkąd jestem mamą to jeszcze większą wagę zaczęłam przykładać do tego co jemy. Staram się nie kupować gotowego jedzenia w supermarketach i jak najwięcej potraw przygotowywać w domu.  Poza codziennymi posiłkami przygotowuję też od pewnego czasu zaprawy na zimę. A tego ciągle przybywa.

  Odkąd mieszkamy w domu moje zainteresowania poszerzyły się o uprawę własnych warzyw. To już czwarty rok jak możemy delektować się własną rzodkiewką, sałatą, cukinią czy pomidorami. Zdrowo, tanio a przede wszystkim ekologicznie.

  Pomysł założenia bloga bardzo długo za mną chodził. Aż zapadła decyzja, jak nie teraz, to kiedy ?  Na moim blogu pragnę zachęcić Was do gotowania. Nie są to skomplikowane przepisy, ale takie, które szybko przygotujecie w domu i będziecie mieć z tego satysfakcję. Może ułatwi on przygotowywanie posiłków zapracowanym mamom? A może zarażę Was pasją do uprawy warzyw? I sami spróbujecie coś wyhodować w ogrodzie lub na balkonie. Wiele do tego nie potrzeba a satysfakcja ogromna.

  Jeśli macie do mnie pytania bądź uwagi – piszcie !

  Zatem zaczynamy !!!!